Hizmetlerimiz ve Evden eve nakliyat

Günümüz koşullarına uygun rekabetçi yaklaşımı ile her zaman fark yaratan sorunlara en hızlı ve pratik çözümler sunan evden eve nakliyat sektöründe paketlemeyi profesyonelliğin gerektirdiği gibi yapıp işinin ehli kadrosu ile her zaman fark yratmanın gayretindeyiz.

Kamyon filomuzun her zaman yenilikçi ekipmana sahip olması için gayret sarf ediyoruz. Evden eve nakliye alanında çözüm odaklı hizmetleri sunarak istanbul genelinde tüm ilçelere nakliye aynı mesafede ve semt farkı olmaksızın söz verdiğimiz saatte kapınızdayız.

Firmamız faliyet alanı içinde olan evden eve nakliyat hizmetini tüketici odaklı kaliteli ve profesyonel kadro ile kişi veya kurumlar ihtiyaç duydukları hizmetleri anında ve planlı bir şekilde sunmayı hedeflemekte . Bu  hedef dorultusunda daima müşteri memnuniyetini ön planda bulundurmaktadır.

Misyonumuz

Araştırma ve geliştirme odaklı tüm hizmet alanlarında çözüm odaklı ve gerçekçi şeffaf hizmet anlayışı ile düşünce ve fikir hürriyetine saygılı personel ile her zaman hizmete hazırız.

İş Sağlığı Ve Güvenliği

Son yıllarda hızla gelişen nüfusu ile istanbul mega kent haline geldi . bu gelişin her sektörde olduğu gibi Nakliye sektöründede yeniliklerin ve iş sağlığı ve güvenlini ön plana almıştır. Biz firma olarak önce insa kavramına dayalı iş programımızda ekip içinde hiyerarşi ön planda olup bütün program ekip şefi tarafından belirlenip bu çerçevede taşıma işlemi yapılmaktadır. Aksi davranışda bulunan personel ekip şefi tarafından uyarılmak sureti ile görevini laiki ile yapması sağlanır

 

evden eve nakliyat hizmetleri için tasarlanmış araç ve gereçler

evden eve nakliyat hizmet garatisi